Osuszanie mieszkań

zalane mieszkanie

zalane mieszkanie

Osuszanie mieszkań jest to proces dzięki któremu można pozbyć się wilgoci ze swojego domu. Metody kondensacyjne (zbieranie wody z powietrza do 40l/24h) i mikrofalowe (osuszanie ścian za pomocą mikrofal) są wykorzystywane podczas osuszania mieszkania zawilgotniałego, po zalaniu, powodzi itp. Do zawilgotniałych miejsc w mieszkaniu łatwo przylegają mikrocząsteczki (kurz, tłuszcz itp.) skutkiem czego są grzyby i pleśnie pojawiające się na ścianach – jest to zabójstwo dla naszych organizmów, a zapach stęchlizny który powodują skutecznie obniża komfort życia w domu.

Grzyby i pleśnie objawiają się czarnymi, rudymi bądź beżowymi plamami na ścianach których z czasem przybywa. Pleśń czyli grzyby pleśniowe w mieszkaniu musi być bezwzględnie usunięta – ma działanie rakotwórcze, alergizujące i powodujące długotrwałe problemy z układem oddechowym.

Usunięcie grzyba (odgrzybianie) z mieszkania to długotrwały proces którego początkiem musi być dokładne osuszenie pomieszczenia. Pierwszym etapem osuszania jest pomiar wilgotności w ścianach oraz w powietrzu

Badania przed osuszaniem

Badanie profesjonalnym miernikiem firma Ozonium wykonuje bezpłatnie na terenie Piotrkowa Tryb, Bełchatowa oraz Tomaszowa Maz. Profesjonalny sprzęt używany podczas osuszania jest gwarancją 100% satysfakcji.

Przy usuwaniu zapachu stęchlizny i odgrzybianiu pomocna jest metoda ozonowania również oferowana przez naszą firmę. Ozonowanie bezinwazyjnie w 100% dezynfekuje mieszkanie, usuwa grzyby, pleśnie, alergeny oraz wszelkie inne zapachy.

Ozonowanie jest metodą nową i rewolucyjną, wszystkie poddane działaniu ozonu powierzchnie pozostają sterylne/zdezynfekowane. W związku z tym, że na osuszanie oraz ozonowanie składa się wiele zmiennych każdy przypadek jest inny. Odpowiednio przeszkolony zespół odpowie na wszystkie Państwa pytania telefoniczne oraz mailowe. Działamy na terenie Piotrkowa Trybunalskiego, Bełchatowa, Tomaszowa Mazowieckiego, Łodzi oraz w całym regionie.