Co ozonujemy

SZKOŁY, ŻŁOBKI, PRZEDSZKOLA Ozonowanie w 100% usuwa alergeny, drobnoustroje, wirusy, bakterie oraz ich przetrwalniki. Regularne zabiegi ozonowania skutecznie zapobiegają infekcjom oraz zakażeniom wśród dzieci.

DOM Dezynfekcja pomieszczeń – usuwanie alergenów, grzybów, pleśni, roztoczy, deratyzacja. Przygotowanie sterylnego mieszkania przed narodzinami dziecka. Usuwanie zapachów : stęchlizny, zwierząt, papierosów, sterylizacja/dezynfekcja pomieszczeń.

MOTORYZACJA Odkażanie klimatyzacji samochodowej bez używania środków chemicznych, usuwanie wszelkich zapachów ( stęchlizna, papierosy, zapachy odzwierzęce itp. ) z kabin samochodowych.

HOTELARSTWO Czas sprzątania pokoju i jego przygotowania dla nowego gościa jest skrócony dzięki wykorzystaniu generatora ozonu. Pokój pełen nieświeżego, zanieczyszczonego powietrza można przemienić w świeży pachnący pokój w mniej niż 20 minut. Ozonowanie nie tylko sterylizuje pomieszczenie, ale również całkowicie usuwa pleśń i grzyby.

SŁUŻBA ZDROWIA Stosowanie ozonu w szpitalach, przychodniach, salach operacyjnych, gabinetach zabiegowych, stomatologicznych, salach chorych, w korytarzach zapobiega infekcjom i zakażeniom.

PRZETWÓRSTWO MIĘSNE Ozonowanie pomieszczeń rozbioru mięsa, lad chłodniczych oraz sal sprzedaży w sklepach mięsnych, przedłuża świeżość i trwałość mięsa i jego przetworów. Nie bez znaczenia jest utrzymujący się w sklepie świeży zapach pozbawiony typowego odoru psującego się mięsa.

SZKODY PO POŻARACH Ozonowanie pogorzelisk w celu usunięcia zapachu spalenizny. Skuteczność ~99%.

SZKODY PO POWODZIOWE I PO ZALANIACH Ozonowanie niszczy rozwijające się po powodziach i zalaniach pleśnie i grzyby oraz ich plechy i grzybnie.

ZAKŁADY POGRZEBOWE Usługa polega na ozonowaniu pomieszczenia przygotowania do pochówku zwłok. Sterylizacja pomieszczeń i chłodni oraz przygotowanie pojazdu transportowego.

Usługi ozonowania zawsze wykonujemy przy pomocy profesjonalnego wyposażenia, które zapewnia skuteczność i doskonałe wyniki pod względem ilości wytwarzanego ozonu. Dzięki temu jesteśmy w stanie zaoferować bardzo szeroki zakres współpracy i pomóc każdemu naszemu klientowi w najróżniejszych sytuacjach. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz zakresem świadczonych przez nas usług.

Usuwanie bakterii i wirusów. W środowisku każdego z nas, niemalże w każdym miejscu w którym toczy się nasze życie codzienne obecne są wirusy i bakterie. Ludzki organizm z biegiem czasu jest w stanie w dużym stopniu się na nie uodpornić, ale i tak stanowią one dla nas poważne zagrożenie. Ozonowanie jest doskonałym sposobem na walkę z nimi. Gaz ten posiada fantastyczne właściwości utleniające. Wchodzi on w silne reakcje z niektórymi elementami otoczenia, w wyniku czego wyzwalają się rodniki. Te z kolei posiadają silne działanie bakteriobójcze. Nasze usługi jesteśmy w stanie świadczyć nawet w bardzo trudnych warunkach, gdzie z jednej strony konieczna jest wysoka sterylność, a z drugiej istnieje ryzyko powstawania dużej ilości bakterii. Oferujemy ozonowanie zarówno w domach, jak i szpitalach czy hotelach.

Odgrzybianie klimatyzacji samochodowych. Jest to jedna z najpopularniejszych usług związana z ozonowaniem, z której bardzo chętnie korzystają kierowcy na całym świecie. Po pewnym czasie w przewodach klimatyzacji mogą gromadzić się liczne grzyby, które prowadzą do pogorszenia wydajności klimatyzacji i wydzielania się z niej nieprzyjemnego zapachu. Na rynku istnieje co prawda sporo środków chemicznych do usuwania takiego zapachu, ale stanowią one jedynie doraźne rozwiązanie – maskują go, zamiast niwelować jego przyczynę. Ozonowanie jest zatem jedynym rozwiązaniem, które zapewnia trwałe efekty. Za pomocą tej techniki można skutecznie oczyścić także całe wnętrze samochodu, usuwając za niego wszystkie zarazki i niwelując między innymi zapach dymu papierosowego. Co więcej, w przeciwieństwie do środków chemicznych ozon nie stanowi żadnego zagrożenia dla ludzkiego zdrowia. Po wykonaniu ozonowania należy jedynie dokładnie przewietrzyć samochód, aby w jego wnętrzu nie unosił się potem zapach tego gazu.

Czyszczenie klimatyzacji i wentylacji w budynkach to kolejne zastosowanie ozonowania. Przewody w takich systemach są stale poddawane działaniu wilgotnego powietrza, przez co gromadzi się w nich wiele wirusów i bakterii. W dłuższej perspektywie może to nawet stanowić poważne zagrożenie dla ludzkiego zdrowia i przyczyniać się do różnych chorób. Ozonowanie pozwala na skuteczne usunięcie grzybów i pleśni z takich miejsc. Oferujemy czyszczenie tą metodą we wszystkich obiektach. Szczególnie polecamy się w miejscach, w których zdrowie i komfort użytkowników jest rzeczą nadrzędną: w biurach, szpitalach czy hotelach. Ozonowanie jako jedyna dostępna metoda przynosi długotrwałe efekty i likwiduje przyczyny problemu.

Oferujemy kompleksowe usługi dla hoteli i pubów, w których czystość i zadowolenie klientów stoi na pierwszym miejscu. Ozonowanie pozwala na pozbycie się wszystkich nieprzyjemnych zapachów, jak chociażby z dymu papierosowego. Dzięki niemu znacznie zwiększa się także bezpieczeństwo osób przebywających w poszczególnych pomieszczeniach. Z otoczenia znikają wszystkie wirusy i bakterie które mogą przyczyniać się do rozprzestrzeniania groźnych dla zdrowia chorób. Wykonujemy również ozonowanie w szkołach, przedszkolach i żłobkach. Przebywające tam dzieci mogą być szczególnie narażone na działanie bakterii i wirusów. Za pomocą ozonowania skutecznie oczyszczamy wszystkie pomieszczenia i szyby wentylacyjne, zapewniając zdrowe i czyste otoczenie.